NASZE KURSY

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikuj

 

 

 

 

ANIMATOR 3D - GDS PRO

 

 

OPIS KURSU: Animator 3D, to kurs zawodowy kształcący bardzo poszukiwanych na rynku specjalistów z zakresu animacji w branży gier wideo. Skierowany jest do osób z doświadczeniem w modelowaniu postaci w programach 3D (3D Max, Maya, itp.). Zajęcia prowadzi Michał Hrydziuszko, animator z ponad 15-letnim doświadczeniem, współzałożyciel studia mocap.pl.
Kurs obejmuje 17 sześciogodzinnych warsztatów, które odbywają się raz w tygodniu, w soboty, w Warszawie.

 

 

PROGRAM KURSU: Kursu nastawiony jest na przygotowanie ludzi z podstawowym doświadczeniem w 3D do pracy w charakterze animatora. Uczestnicy przechodzą szczegółowo przez wszystkie zagadnienia związane z animacją: szkieletowanie, skining, implementację modeli do silnika, charakteryzację, retargeting, animacje bez przedmiotów oraz animacje z przedmiotami. W trakcie kursu uczestnicy będą mieli unikalną szansę przeprowadzenia i uczestniczenia w całodniowej sesji mocapowej, a utrwalone w jej trakcie dane posłużą do dalszych prac w trakcie kursu. Pozwala to na szczegółowe zapoznanie się ze specyfiką zarówno procesu rejestrowania ruchu jak i zagadnień związanych z obróbką uzyskanego materiału.

 

 

WYMAGANIA: Kandydaci na kurs przyjmowani są na podstawie wypełnionego formularza aplikacyjnego oraz udostępnionego portfolio swoich prac. Każdy z zakwalifikowanych uczestników musi dysponować laptopem z zainstalowanym oprogramowaniem: 3D Max (rekomendowane) lub Maya, Motion Builder, Unreal 4.0.

 

 

NAJBLIŻSZY PLANOWANY TERMIN: Listopad 2017

 

CENA: 8400 zł brutto

 

 

 

 

Aplikuj

 

 

 


 

 

NASZE KURSY
 

Oferujemy dwa rodzaje kursów: tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem gier lub nie mają dużego doświadczenia na tym polu - to kursy oznaczone GDS. Z kolei kursy GDS PRO skierowane są dla pracowników branży z dużym doświadczeniem oraz osób posiadających już wiedzę w zbliżonej dziedzinie, a ich ukończenie pozwala na osiągniecie statusu wysoko wykwalifikowanego specjalisty.

 
 

Roczny kurs skierowany do osób, które wcześniej nie miały do czynienia z tworzeniem gier wideo. Obejmuje przekrojowo zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia pracy w tej branży. UWAGA: uzależnia od gamedevu :-)

Ponad trzymiesięczny kurs przygotowujący profesjonalnych animatorów ze specjalizacją tworzenie gier. W programie oprócz rozbudowanych zajęć praktycznych, unikalna możliwość wzięcia udziału w sesji mocapowej.

Pięciotygodniowy kurs zawodowy adresowany do osób pragnących w przyszłości zajmować się organizowaniem i koordynowaniem procesu produkcji gier wideo. Program obejmuje liczne warsztaty i ćwiczenia praktyczne.

Jedenasto tygodniowy, zaawansowany kurs z zakresu wystąpień publicznych skierowany do osób prowadzących prezentacje podczas imprez branżowych, pracowników działów marketingu, ewangelistów i innych, którzy chcą się dowiedzieć jak porwać tłumy.

circle gray
Marketing dla indie deweloperów - GDS

Kurs obejmujący kompleksową wiedzę z zakresu marketingu gier, począwszy od przygotowania strategii komunikacji, poprzez szczegółowe planowanie harmonogramu, aż po przydatne sztuczki i triki pomagające w realizacji działań promocyjnych.
UWAGA: KURS W PRZYGOTOWANIU.

 

 

 

 

 

 

NASI PARTNERZY

11bitStudiosLOGOmocapPIXEL