NASZE KURSY

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikuj

 

 

 

 

PRODUCENT GIER WIDEO - GDS

 

 

OPIS KURSU: W branży gier wideo producenci to osoby, których zadaniem jest planowanie, organizacja i koordynacja pracy członków zespołu tworzącego dany tytuł.
Od producentów gier wideo w branży oczekuje się unikalnego połączenia umiejętności organizacyjnych z komunikacyjnymi. Z jednej strony zapanowania nad złożonym procesem produkcji, a z drugiej wysokiej komunikatywności i zarządzania relacjami z przełożonymi i zespołem. Właśnie ze względu na te unikalne umiejętności zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie jest bardzo duże.
Ponad połowa zajęć to warsztaty: case study, ćwiczenia, samodzielnie realizowanie projektów i dyskusje moderowane. Ponadto uczestnicy będą otrzymywać “zadania domowe” do samodzielnego opracowania, które będą następnie omawiać na kolejnych spotkaniach z wykładowcą i grupą.
Zajęcia prowadzone będą przez Stana Justa z CD Projekt RED, producenta z wieloletnim doświadczeniem oraz Anetę Wronę, trenerkę biznesu z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się m.in. efektywną komunikacją w biznesie.

 

CEL KURSU: Przygotowanie merytoryczne osób, które chcą w przyszłości zajmować się tym wymagającym aspektem procesu tworzenia gier wideo.

 

 

PROGRAM KURSU: Program kursu obejmuje pełny zakres zagadnień niezbędnych w pracy producenta gier, takich jak:
 -  planowanie i budżetowanie produkcji,
 -  badanie rynku,
 -  analiza projektu, 
 -  szacowanie przychodów z gry,
 -  narzędzia do zarządzania, optymalizacji i kontroli procesu tworzenia gier,
 -  praca z oprogramowaniem do zarządzanie procesem produkcji,
 -  efektywna komunikacja z przełożonymi, zespołem i klientami, ze szczególnym naciskiem na takie elementy jak
    konstrukcja komunikatów i komunikacja w kryzysie.
    Techniki wywierania wpływu i elementy negocjacji biznesowych,
 -  tworzenie i prowadzenie skutecznych prezentacji dla zespołu, przełożonych i klientów.

 

 

WYMAGANIA: Kandydaci na kurs powinni posiadać przynajmniej podstawową wiedzę na temat tworzenia gier wideo (etapy produkcji gier, specjalności niezbędne do stworzenia gry, itp.), oraz sprawnie obsługiwać co najmniej jeden z pakietów biurowych (przykładowo: Word, Excel, Power Point, lub ich odpowiedniki). Język angielski nie jest wymagany, aczkolwiek jego znajomość na poziomie co najmniej komunikatywnym, jest w pracy producenta niezbędna. Szczególnie mile widziane będą przez nas osoby z doświadczeniem w zarządzaniu projektem w branży IT, lub filmowej. Każdy z zakwalifikowanych uczestników musi na zajęciach dysponować laptopem z przeglądarką internetową.

 

 

ZAJĘCIA: Zajęcia odbywają się w Warszawie i będzie to w sumie dziewięć spotkań po sześć godzin
dziennie z dziewięćdziesięcio minutową przerwą obiadową.
Planowany harmonogram zajęć:
03-04.08, 10-11.08, 17-18.08, 24-25.08, 01.09 
godziny 10.00-13.00 oraz 14.30-17.30

 

CENA: 2999,99 zł + 23% VAT

 

 

 

 

Aplikuj

 

 

 


 

 

NASZE KURSY
 

Oferujemy dwa rodzaje kursów: tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem gier lub nie mają dużego doświadczenia na tym polu - to kursy oznaczone GDS. Z kolei kursy GDS PRO skierowane są dla pracowników branży z dużym doświadczeniem oraz osób posiadających już wiedzę w zbliżonej dziedzinie, a ich ukończenie pozwala na osiągniecie statusu wysoko wykwalifikowanego specjalisty.

 
 

Roczny kurs skierowany do osób, które wcześniej nie miały do czynienia z tworzeniem gier wideo. Obejmuje przekrojowo zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia pracy w tej branży. UWAGA: uzależnia od gamedevu :-)

Ponad trzymiesięczny kurs przygotowujący profesjonalnych animatorów ze specjalizacją tworzenie gier. W programie oprócz rozbudowanych zajęć praktycznych, unikalna możliwość wzięcia udziału w sesji mocapowej.

Pięciotygodniowy kurs zawodowy adresowany do osób pragnących w przyszłości zajmować się organizowaniem i koordynowaniem procesu produkcji gier wideo. Program obejmuje liczne warsztaty i ćwiczenia praktyczne.

Jedenasto tygodniowy, zaawansowany kurs z zakresu wystąpień publicznych skierowany do osób prowadzących prezentacje podczas imprez branżowych, pracowników działów marketingu, ewangelistów i innych, którzy chcą się dowiedzieć jak porwać tłumy.

circle gray
Marketing dla indie deweloperów - GDS

Kurs obejmujący kompleksową wiedzę z zakresu marketingu gier, począwszy od przygotowania strategii komunikacji, poprzez szczegółowe planowanie harmonogramu, aż po przydatne sztuczki i triki pomagające w realizacji działań promocyjnych.
UWAGA: KURS W PRZYGOTOWANIU.

 

 

 

 

11bitStudiosLOGOmocapPIXEL